Obec Úlice
Úlice

Obsah webové stránky se upravuje, omluvte prosím případné nedostatky.

O Radoušově žití a přežalostném konci

Kdy: 15. 9. 2016 19:00 - 21:00

Kde: Hrad Radyně - Starý Plzenec

Historický minimuzikál Milana Benedikta Karpíška o bájném pánu hradu Radyně - Radoušovi
V dobových kostýmech a na repliky historických ásrojů zahrají a zazpívají Jitka Kubištová, Přemysl Kubišta a Milan B. Karpíšek, možná přijde i sám Radouš....

Typ akce: divadlo (muzikál, muzikál, muzikál, muzikál, muzikál, muzikál, muzikál, muzikál, muzikál, muzikál, muzikál, muzikál, muzikál), hudba (historická hudba, historická hudba, historická hudba, historická hudba, historická hudba, historická hudba, historická hudba, historická hudba, historická hudba, historická hudba, historická hudba, historická hudba, historická hudba, zpěv, sbory, zpěv, sbory, zpěv, sbory, zpěv, sbory, zpěv, sbory, zpěv, sbory, zpěv, sbory, zpěv, sbory, zpěv, sbory, zpěv, sbory, zpěv, sbory, zpěv, sbory, zpěv, sbory), ostatní (akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, charitativní akce/sbírka, charitativní akce/sbírka, charitativní akce/sbírka, charitativní akce/sbírka, charitativní akce/sbírka, charitativní akce/sbírka, charitativní akce/sbírka, charitativní akce/sbírka, charitativní akce/sbírka, charitativní akce/sbírka, charitativní akce/sbírka, charitativní akce/sbírka, charitativní akce/sbírka)
Akce je vhodná pro děti

O Radoušově žití a přežalostném konci _ plakát

O Radoušově žití a přežalostném konci_plakát.pdf

Adresa místa konání

Hrad Radyně - Starý Plzenec, Starý Plzenec, 33202

vstupné dobrovolné (benefiční akce)

Časová náročnost

Doba trvání: 120 minut

Město Starý Plzenec
Zdroj: Město Starý Plzenec
Datum vložení: 4. 7. 2016 8:25
Datum poslední aktualizace: 8. 11. 2016 5:19

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

ČEZ

Sociální služby